Loading…

Facultaire Overlegorganen 2015-2016

Facultaire vertegenwoordigers 2015-2016

Theologie en Religiewetenschappen Katechetika Pieter Van Wetten pieter.vanwetten@student.kuleuven.be
Bryan Beeckman bryan.beeckman@student.kuleuven.be
Hoger Instituut voor Wijsbegeerte NFK Marie Vanwingh marie.vanwingh@gmail.com
Emma Moormann emma.moormann@student.kuleuven.be
Bijzondere Faculteit Kerkelijk Recht Sophie van den Boom josephina.vandenboom@student.kuleuven.be
Rechtsgeleerdheid FORS Cedric D’Hondt facultair@vrg.be
Economie en Bedrijfswetenschappen STEB Charlotte Gils onderwijs@ekonomika.be
Sociale Wetenschappen FOSO Lins Heivers lins@politika.be
Laura Jame onderwijs@politika.be
Letteren CORaaL Kathleen Lewyllie info@coraal.be
Milan Valadou milanvaladou@protonmail.com
Psychologie en Pedagogische Wetenschappen  FOPP Nele Meulemans onderwijs@psychokring.be
Wetenschappen OOR Ingrid Wevers wevers.ingrid@gmail.com
Lars De Smedt lars.de.smedt@hotmail.com
Ingenieurswetenschappen VTK Lucas Vanlaer praeses@vtk.be
Lukas De Backer onderwijs@vtk.be
Bio-Ingenieurswetenschappen LBK Korneel Van Aelst onderwijs.verantwoordelijke@landbouwkring.be
Camille Bonte onderwijs.verantwoordelijke@landbouwkring.be
Jasper Hendrikx preses@landbouwkring.be
Katrien Martens vice@landbouwkring.be
Industriële Ingenieurswetenschappen StII Jonas Vermeulen jonas.h.vermeulen@gmail.com
Architectuur StAR Dieter Michielsen dieter.michielsen@student.kuleuven.be
Geneeskunde FAGO Kristien Borremans kristien.borremans@gmail.com
Farmaceutische Wetenschappen Farmaceutica Jelle Holsteens jelle@farmaceutica.be
Antoon Boussu antoon@farmaceutica.be
Laurens Baeté onderwijs@farmaceutica.be
Bewegings- en Revalidatiewetenschappen FOLK Daphné De Koster Folk@apolloon.org
Onze website wordt momenteel geüpdatet. Zijn er fouten of ontbreekt er info? Stuur ons een e-mail.
info@stura.be